Magdalena Maraszkiewicz (Borek)
O mnie
Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz uzyskałam tytuł magistra na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.
Celem mojej pracy jest zwiększanie świadomości pacjentów w zakresie racjonalnego żywienia. Uważam, że wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych jest istotne zarówno w ...

